30/09/2020
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego  w Gruszowie Wielkim
Program "Zdalna Szkoła"
Program "Zdalna Szkoła"

Gmina Dąbrowa Tarnowska jest beneficjentem programu „Zdalna Szkoła”, który finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

W jego  ramach zostały zakupione laptopy (32 sztuki) dla szkół  z terenu Gminy Dąbrowa Tarnowska.

Są to komputery przenośne Lenovo Ideapad 330-IKB z ekranami 15,6 cala, spełniające wymogi rekomendacji zespołu ekspertów przy Centrum Projektów Cyfrowa Polska.

Nasza szkoła otrzymała dwa laptopy, które zostały przekazane na czas pandemii uczniom, których rodzice zgłosili zapotrzebowanie.

admin dnia 05/05/2020
Drukuj
Nasze Przedszkolaki przystępują do akcji #ŁączyNasBiałoCzerwona
Nasze Przedszkolaki przystępują do akcji #ŁączyNasBiałoCzerwona

2 maja obchodzić będziemy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. W ubiegłym roku wspólnie świętowaliśmy ten dzień. W tym roku będzie inaczej……

Chociaż obecna sytuacja nie pozwala nam spotkać się w szerszym gronie, wciąż możemy okazać szacunek polskiej fladze . 

Zachęcamy wszystkie przedszkolaki do wykonania flag w domu i wyeksponowania ich w najbliższym otoczeniu podczas nadchodzących świąt majowych. Zdjęcia z wykonanymi flagami możecie przesyłać na nasze @ służbowe lub dzielić się nimi na profilu Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie na Facebooku #ZdjęciezBiałoCzerwoną.

Pokażmy, że jesteśmy biało – czerwoną wspólnotą:

,, (…)Biel i czerwień – dwa kolory, które każdy Polak zna. To nasz symbol narodowy, co od lat niezmiennie trwa. Czasem godło ją ozdabia, czasem orła na niej brak. To jest właśnie polska flaga, patriotyzmu piękny znak! (…)”

Wasze Panie z przedszkola

admin dnia 26/04/2020
Drukuj
Informacja dla rodziców
Informacja dla rodziców

Od dnia 14 kwietnia 2020r. informacje dotyczące zdalnej pracy 4,5 i 6-latków będą wysyłane do rodziców przez dziennik elektroniczny.

 

 

 

admin dnia 14/04/2020
Drukuj
WITAJCIE PRZEDSZKOLAKI!
WITAJCIE PRZEDSZKOLAKI!

,,Dzwon radośnie się rozlega, pieśń potężna świat oblega,

oby serce też zostało napełnione dzisiaj chwałą

i tętniącym życiem wiosny w Zmartwychwstania dzień radosny.”

 

Rozpoczynamy kolejny tydzień naszych spotkań za pomocą Internetu. Nadal nie możemy uczyć się i wspólnie bawić w przedszkolu. Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy dzielą się z nami efektami pracy swoich dzieci. Zachęcamy też innych do przesyłania zdjęć pracujących zdalnie przedszkolaków na nasze @ służbowe. Zaglądajcie do naszej zakładki ePrzedszkole, która znajduje się tuż obok (nad jadłospisem). Znajdziecie tam propozycje zabaw, ćwiczeń i zadań na poszczególne dni każdego tygodnia naszej wspólnej pracy.

Pełnych spokoju i radości Świąt Wielkanocnych, dobrego wypoczynku w rodzinnym gronie oraz optymizmu, energii i nadziei na lepszą przyszłość. Niech tegoroczna Wielkanoc przyniesie Wam wszystkim chwilę wytchnienia, czas do życiowych podsumowań, beztroskie momenty spędzone w gronie najbliższych oraz optymizm na poświąteczny czas.

                                      Wszystkim Przedszkolakom i Rodzicom życzą Panie z przedszkola.

admin dnia 05/04/2020
Drukuj
DROGIE PRZEDSZKOLAKI!
DROGIE PRZEDSZKOLAKI!

 

Nasze Przedszkolaki przystępują  do akcji ,, Rysunek dla bohaterów

 

 

PROŚBA DO DZIECI

Wykonajcie rysunek związany z pracą osób, które troszczą się o nasze bezpieczeństwo: policjantów, strażaków, ratowników medycznych, lekarzy, pielęgniarek, żołnierzy, funkcjonariuszy Straży Granicznej i innych służb.
Po powrocie do przedszkola wykonamy galerię rysunków, będzie to znak, że wspieracie tych, którzy są teraz szczególnie zaangażowani w walkę z groźnym wirusem.
Nie zapomnijcie również o cichych bohaterach: pracujących w sklepach, wywożących śmieci, kierowcach autobusów i wielu  innych, bez których nasze życie byłoby o wiele trudniejsze.

                                                                                    Wasze Panie z przedszkola

admin dnia 03/04/2020
Drukuj
Witajcie Przedszkolaki i Drodzy Rodzice!

Zapraszamy Was do wspólnej zabawy i pracy za pośrednictwem Internetu. Chciałybyśmy żebyście z pomocą rodziców brały udział  w proponowanych  ćwiczeniach, zabawach i zadaniach.

Jeszcze nie możemy spotkać się w przedszkolu, więc w domu będziecie mogły ćwiczyć, powtarzać i utrwalać zdobyte wiadomości. Szczególnie takie, które będą Wam potrzebne w szkole- głoskowanie, rozpoznawanie literek, czytanie krótkich czytanek, nazywanie cyferek, liczenie czy rozwiązywanie zadań matematycznych.

W tym tygodniu nasze zabawy, ćwiczenia i zadania będą związane z wiosną na wiejskim podwórku. Dowiecie się w jakim celu ludzie hodują zwierzęta, będziecie lepić z plasteliny, doskonalić umiejętności wokalne oraz rozwijać inwencję twórczą i wzbogacać swoje słownictwo. 

Miłej zabawy - wasze Panie z przedszkola

admin dnia 29/03/2020
Drukuj
Uwaga! Konkurs!
Uwaga! Konkurs!

Biblioteka szkolna wita swoich wiernych czytelników! Kochani wiemy, że tęsknicie za szkołą i naszą biblioteką. Nam też bardzo Was brakuje. Doskonale wiemy jak bardzo lubicie nasze kulinarne i plastyczne spotkania. Dlatego też mamy dla was konkurs. Zbliżają się Święta Wielkanocne. Postarajcie się samodzielnie (lub z niewielką pomocą!)  przygotować swój ulubiony  świąteczny smakołyk i na adres marek2380@gmail.com wysłać jego zdjęcie i poprawnie zredagowany przepis. Dla zwycięzcy czeka nagroda, a wszyscy uczestnicy konkursu wezmą udział w warsztatach kulinarnych, które wraz z nami poprowadzi autor najciekawszego przepisu. W czasie naszego spotkania wspólnie wykonamy zwycięskie danie! Zapraszamy was do wspólnej zabawy, na ciekawe przepisy i oryginalne zdjęcia czekamy do 10 kwietnia!

 

admin dnia 27/03/2020
Drukuj
Dziennik elektroniczny
Bezpieczna szkoła
eTwinning w naszej szkole
Na facebooku
Świadomi swoich pasji
Równaj w górę
Przetargi
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jadłospis
Oferta Edukacyjna
ePrzedszkole
Na Pożółkłej Fotografii
Przegląd Talentów
Nasze Osiągnięcia
Nasze Prace
TOP
RSS