06/05/2021
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego  w Gruszowie Wielkim
Konkurs e-learningowy "Bezpiecznie na wsi mamy -upadkom zapobiegamy"
Konkurs e-learningowy "Bezpiecznie na wsi mamy -upadkom zapobiegamy"

Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Dąbrowie Tarnowskiej uprzejmie zachęca do skorzystania z konkursu e-learningowego dla dzieci pt. ”Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy” i tym samym do zdobywania wiedzy o zagrożeniach wypadkowych w gospodarstwach rolnych. Biuro Prewencji KRUS zdecydowało o nagrodzeniu hulajnogami 100 dzieci, które prześlą certyfikat ukończenia szkolenia wraz z swoimi danymi do Biura Prewencji w terminie do 30 września 2020 roku.

Informacje o sposobie wyróżnienia użytkowników szkolenia, formularz zgłoszenia dziecka oraz zasady przyznania nagród, zostaną udostępnione na stronie internetowej Kasy i są załączone do niniejszego pisma. Szkolenie to opracowano w ramach działań prewencyjnych na rzecz zapobiegania wypadkom i chorobom zawodowym rolników i zamieszczono w chmurze danych. Program w nowoczesnej formie przybliża najmłodszym mieszkańcom wsi zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia.

Plakat>>>

admin dnia 10/09/2020
Drukuj
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Informacja Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Kard. S. Wyszyńskiego w Gruszowie Wielkim w związku z rozpoczęciem roku szkolnego 2020/2021

Dyrekcja, Nauczyciele oraz Ksiądz Proboszcz parafii p.w. św. Maksymiliana Kolbe w Gruszowie Wielkim zapraszają na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2020.r w kościele parafialnym na uroczystej mszy Świętej o godz. 8:00.

Rozpoczęcie roku szkolnego w szkole odbędzie się wg następujących zasad:

Uczniowie klas od  II do VIII wchodzą do szkoły pomiędzy 8:50-9:00 i udają się do wskazanych przez wychowawców klas na spotkanie.

Uczniowie klasy I oraz oddziałów przedszkolnych wchodzą do szkoły pomiędzy 9:00-9:10 w obecności jednego opiekuna i udają się do wskazanych przez wychowawców klas na spotkanie.

W szkole obowiązuje:

  • dystans społeczny -1,5m odległości
  • obowiązkowa dezynfekcja rąk
  • zasłanianie ust i nosa maseczką lub przyłbicą na terenie szkoły oraz na holu szkoły

Informacje dodatkowe:

  • autobus szkolny po uczniów wyjedzie o godz 7:20
  • do autobusu wsiadają tylko uczniowie, których obowiązują maseczki lub przyłbice
  • uczniowie otrzymają w tym dniu podręczniki.

 

admin dnia 30/08/2020
Drukuj
Zdalna Szkoła +

Gmina Dąbrowa Tarnowska znów otrzymała fundusze na zakup laptopów – została beneficjentem programu „Zdalna Szkoła +”, który współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

W jego ramach zostały zakupione laptopy (47 sztuk) dla szkół podstawowych z terenu Gminy Dąbrowa Tarnowska.

Nasza szkoła otrzymała pięć laptopów, które, w razie potrzeby, wspomogą zdalne nauczanie w naszej szkole.

Więcej informacji o programie – na stronie Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej >>>

admin dnia 28/08/2020
Drukuj
Informacja na temat przyznawania stypendium szkolnego
Informacja na temat przyznawania stypendium szkolnego

Stypendium szkolne może otrzymać uczeń znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej wynikającej z niskich dochodów na osobę w rodzinie, w szczególności gdy w rodzinie występuje: bezrobocie, niepełnosprawność, ciężka lub długotrwała choroba, wielodzietność, brak umiejętności wypełniania funkcji opiekuńczo-wychowawczych, alkoholizm lub narkomania, a także gdy rodzina jest niepełna lub wystąpiło zdarzenie losowe. Termin składania wniosków od 1-15 września 2020r.

Szczegółowe informacje na temat warunków, które należy spełnić, aby otrzymać stypendium zamieszczone są w załączniku.

Warunki przyznawania stypendium szkolnego>>>

Regulamin>>>

Wniosek>>>

admin dnia 24/08/2020
Drukuj
Konkurs dla dzieci rolników na rymowankę
Konkurs dla dzieci rolników na rymowankę

Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Dąbrowie Tarnowskiej uprzejmie zachęca do skorzystania z konkurs dla dzieci rolników na rymowankę o bezpieczeństwie w gospodarstwie rolnym pod hasłem „Dobrze się czuję, gdy o bezpieczeństwie rymuję”. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku 11-14 lat, których przynajmniej jeden rodzic/opiekun prawny podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników. Zadanie konkursowe polega na ułożeniu rymowanki promującej prawidłowe nawyki i zachowania dzieci związane z pracą         i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego, a także popularyzującej wykaz czynności szczególnie niebezpiecznych, związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie należy powierzać dzieciom poniżej 16 lat i przesłanie jej wraz z formularzem zgłoszeniowym do dnia 31.08.2020r. do godz. 24:00 na adres e-mail rymowanka@krus.gov.pl. W temacie e-mail należy wpisać: Konkurs na rymowankę – Imię i Nazwisko dziecka.   Biuro Prewencji KRUS zdecydowało o nagrodzeniu 20 autorów najlepszych rymowanek nagrodami rzeczowymi każda o wartości 300 zł. Informacje o sposobie wyróżnienia laureatów konkursu rymowanki, formularz zgłoszeniowy dziecka oraz zasady przyznawania nagród, zostaną udostępnione na stronie internetowej Kasy.

Plakat konkursu>>>

admin dnia 22/07/2020
Drukuj
Bezpieczne wakacje 2020
Bezpieczne wakacje 2020

 

Jak bezpiecznie spędzać wakacje?>>>

 


admin dnia 05/07/2020
Drukuj
Podsumowanie roku szkolnego 2019/2020 przez dyrektora szkoły
Podsumowanie roku szkolnego 2019/2020 przez dyrektora szkoły

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele i Rodzice!

Kończymy wspólnie kolejny rok szkolny.  Jeszcze trzy miesiące temu nikt z nas nie przypuszczał, że będzie miał zupełnie inny charakter niż dotychczas. Udało nam się go zakończyć szczęśliwie i dla Wszystkich z promocją do klas programowo wyższych.

O tym, jak dużo osiągnęliście mimo pandemii, świadczy Wasz udział i sukcesy w różnorodnych konkursach.  Ilość nagród ufundowanych przez Radę Rodziców to też najlepszy dowód na to, jak dobrze poradziliście sobie w nowej rzeczywistości.

Jak w każdym roku, tak i w tym, wybraliśmy Najlepszych Uczniów roku szkolnego 2019/20. Są nimi – Nikola Rokita oraz Szymon Kijowski - uczniowie klasy VIII ze średnią ocen 5,11! Obydwoje otrzymali pamiątkową statuetkę od Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej.

Wam także gratuluję Waszych świadectw, bo są one dowodem na to, jakimi jesteście ludźmi, w czym jesteście dobrzy i jakie są Wasze zainteresowania.

Za ten czas poświęcony kształceniu stacjonarnemu i temu na odległość Wam oraz Nauczycielom i Rodzicom bardzo dziękuję.  Gdyby nie ogromna wspólna determinacja, odpowiedzialność i dojrzałe podejście nie osiągnęlibyśmy tego wszystkiego.

Życzę wszystkim, Uczniom, Nauczycielom i Rodzicom bezpiecznych i spokojnych wakacji.  Nabierzcie sił, byśmy 1 września - już wszyscy razem w naszej sali gimnastycznej, mogli się cieszyć inauguracją nowego roku szkolnego 2020/21.


Marcin Jarzwiec – dyrektor szkoły

admin dnia 02/07/2020
Drukuj
Dziennik elektroniczny
Office 365
Bezpieczna szkoła
eTwinning w naszej szkole
Na facebooku
Świadomi swoich pasji
Równaj w górę
Przetargi
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jadłospis
Oferta Edukacyjna
ePrzedszkole
Na Pożółkłej Fotografii
Przegląd Talentów
Nasze Osiągnięcia
Nasze Prace
TOP
RSS