28/09/2022
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego  w Gruszowie Wielkim
Zakończenie roku szkolnego 2020/2021
Zakończenie roku szkolnego 2020/2021
„W drogę! Bez drogowskazów!
W drogę! Po własny los”

Za nami niezwykle radosny i oczekiwany przez wszystkich uczniów Dzień Zakończenia Roku Szkolnego 2020/2021. Jak wszyscy pamiętają, to trudny okres zmagań ze zdalnym nauczaniem , długi rok ciężkiej pracy i zdobywania nowych doświadczeń. Dzień ten rozpoczęliśmy Mszą Świętą odprawioną przez proboszcza Parafii w Gruszowie Wielkim księdza Józefa Szczęśniaka, w której uczestniczyli uczniowie, nauczyciele i rodzice. Następnie wszyscy udali się do szkoły, gdzie odbyła się oficjalna część uroczystości. Po powitaniu, pan dyrektor Marcin Jarzwiec podziękował wszystkim za ciężką pracę, a absolwentom życzył powodzenia i samych sukcesówNastępnie odbyło się przekazanie sztandaru przez poczet sztandarowy, w skład którego wchodzili uczniowie klasy VIII. Po przekazaniu sztandaru nastąpiło uroczyste wręczenie świadectw z wyróżnieniem i nagród książkowych uczniom klasy ósmej, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce oraz przekazanie rodzicom Listów Gratulacyjnych i Podziękowań. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców, za co bardzo serdecznie dziękujemy. Wkrótce potem rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy siódmej, którzy w zabawny sposób przypomnieli swoim starszym kolegom ich szkolne przygody. W dalszej kolejności głos zabrali przedstawiciele klasy ósmej, którzy słowa  podziękowania skierowali  do dyrekcji, wychowawców i nauczycieli za otrzymaną wiedzę, opiekę i wychowanie. Pożegnali się również ze swoimi młodszymi kolegami.

Na zakończenie zabrzmiał upragniony i długo oczekiwany ostatni dzwonek, nad którym pieczę sprawuje pan woźny. Wszyscy udali się do klas na spotkanie z wychowawcami, a potem na upragniony odpoczynek.

„Drodzy Absolwenci, życzymy Wam pomyślności i sukcesów w kolejnym etapie życia, który właśnie teraz się rozpoczyna. Mamy nadzieję, że pamięć o naszej szkole zagości w Waszych sercach na długo i często jeszcze będziecie wracać myślami do naszych wspólnych chwil, do spędzonych tu lat.”

Opracowała: Elżbieta Kaczocha

<galeria>

admin dnia 01/07/2021
Drukuj
Dziennik elektroniczny
Office 365
Bezpieczna szkoła
eTwinning w naszej szkole
Na facebooku
Świadomi swoich pasji
Równaj w górę
Przetargi
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jadłospis
Oferta Edukacyjna
ePrzedszkole
Na Pożółkłej Fotografii
Przegląd Talentów
Nasze Osiągnięcia
Nasze Prace
TOP
RSS