11/12/2019
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gruszowie Wielkim
Sportowy sukces Krystiana Batora ucznia Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gruszowie Wielkim

Dnia 3 października 2013 r. na lekkoatletycznym stadionie AWF w Krakowie, odbyły się finały Małopolskiej Gimnazjady w Indywidualnej Lidze L.A. Uczeń Publicznego Gimnazjum nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Gruszowie Wielkim Krystian Bator zdobył wynikiem 5,55 m wysokie 4 miejsce w skoku w dal. Do brązowego medalu zabrakło mu zaledwie 6 cm. Startował również w biegu na 300m, w którym wynikiem 41,18s , wywalczył 10 miejsce. Gimnazjum w Gruszowie reprezentowali również na tych zawodach Patryk Gagatek, który wynikiem 13,38s uplasował się na 28 miejscu oraz Małgorzata Ryczek, która w biegu na 600m zajęła 27 miejsce.