30/09/2022
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego  w Gruszowie Wielkim
Walentynkowy tydzień w naszej Szkole
Walentynkowy tydzień w naszej Szkole

Ostatnie dni karnawału przed nami, a luty jest doskonałą okazją, aby spędzić ten radosny czas z uśmiechem na twarzy. Niewątpliwie, jednym z najpiękniejszych dni w tym miesiącu jest 14 lutego – święto zakochanych. Stanowi on doskonałą okazję do obdarowywania naszych przyjaciół i sympatii miłymi słowami, drobnymi upominkami, ale przede wszystkim jest szansą na poświęcenie bliskim uwagi i czasu.

W naszej szkole, jak co roku, uruchomiliśmy Pocztę Walentynkową. Uczniowie przez cały tydzień mogli przynosić własnoręcznie wykonane kartki i laurki, które zostały rozdane adresatom podczas Balu Walentynkowego. Zanim rozpoczęliśmy wspólne zabawy, wybraliśmy Króla i Królową Walentynek. W tym roku najwięcej upominków otrzymali Jowita Kot z klasy V i Hubert Żelazny z klasy VI.

Wspaniały nastrój towarzyszył nam przez cały wieczór. Uczniowie chętnie wchodzili na parkiet, a ich twarze stale zdobił uśmiech. Naładowani pozytywnymi emocjami i ogromem ciepłych słów, wróciliśmy do domów.

Niech walentynki będą dla nas inspiracją na kolejne dni. Pamiętajmy, że „dobre słowa mogą być krótkie i łatwe do wypowiedzenia, jednak ich echo jest nieskończone."

Opracowała:Anna Więcek

<galeria>

admin dnia 16/02/2020
Drukuj
Dziennik elektroniczny
Office 365
Bezpieczna szkoła
eTwinning w naszej szkole
Na facebooku
Świadomi swoich pasji
Równaj w górę
Przetargi
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jadłospis
Oferta Edukacyjna
ePrzedszkole
Na Pożółkłej Fotografii
Przegląd Talentów
Nasze Osiągnięcia
Nasze Prace
TOP
RSS