30/09/2022
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego  w Gruszowie Wielkim
BABCIU, DZIADZIU - KOCHAMY WAS!
BABCIU, DZIADZIU - KOCHAMY WAS!

Babcia i Dziadek to osoby, które w życiu każdego dziecka odgrywają bardzo ważną rolę. Dlatego nikomu nie trzeba przypominać o randze obchodów święta Babci i Dziadka. Są to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są Oni szczególnymi dowodami miłości.

Jak co roku w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Gruszowie Wielkim nie mogło zabraknąć dziadków na uroczystości dla nich przygotowanej 23 stycznia 2020 roku. Uroczystość rozpoczął pan Jerzy Dąbrowa, który w zastępstwie pana dyrektora serdecznie przywitał przybyłych gości, życząc wszystkim Babciom oraz Dziadkom samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Najważniejszą częścią spotkania były występy naszych uczniów. Jako pierwsze wystąpiły przedszkolaki i dzieci z oddziału przedszkolnego. Bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom recytując wiersze i śpiewając piosenki. Następnie wystąpili uczniowie z klas I – III, którzy zaprezentowali piękne przedstawienie jasełkowe.

Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować Im za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków.  Na koniec uroczystości dzieci wręczyły babciom i dziadkom specjalnie przygotowane na tą okazję prezenty.

Po części oficjalnej do zebranych gości zwróciła się pani sołtys Józefa Taraska, która życzyła wszystkim dużo zdrowia oraz tego, aby wnuczęta dostarczały powodów do dumy i radosnego uśmiechu.

Spotkanie zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców.

Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za przybycie na uroczystość, a rodzicom, dzieciom i wychowawcom za pomoc w jej przygotowaniu.

Opracowała: Jadwiga Tabor

<galeria>

admin dnia 26/01/2020
Drukuj
Dziennik elektroniczny
Office 365
Bezpieczna szkoła
eTwinning w naszej szkole
Na facebooku
Świadomi swoich pasji
Równaj w górę
Przetargi
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jadłospis
Oferta Edukacyjna
ePrzedszkole
Na Pożółkłej Fotografii
Przegląd Talentów
Nasze Osiągnięcia
Nasze Prace
TOP
RSS