07/12/2019
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gruszowie Wielkim
SREBRNE I BRĄZOWE MEDALE W BIEGACH SZTAFETOWYCH

We wtorek 22.10.2019r. na stadionie miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej, 2 drużyny chłopców reprezentowały naszą szkołę w Powiatowych Biegach Sztafetowych. W zawodach udział wzięły szkoły: z Dąbrowy Tarnowskiej, Szczucina, Radgoszczy i Gruszowa Wielkiego. Nasi młodsi chłopcy, w kategorii wiekowej /Igrzyska Dzieci/ zajęli 2 miejsce i zdobyli srebrne medale. Wystąpili w składzie: Cur Dawid, Kuta Bartosz, Urban Krystian, Stępnik Tomasz i  Żelazny Hubert z kl. VI, Podosek Wojciech, Gagatek Karol, Maciąg Krystian z kl. V oraz Ryczek Jakub z kl. IV. W kategorii  chłopców starszych /Igrzyska Młodzieży Szkolnej/ drużyna w składzie: Zbierzkowski Szymon, Dudek Maciej, Chwałek Sebastian, Partyński Brajan i  Miodowski Karol z kl. VIII oraz Dworak Krystian, Zych Szymon, Pyzik Szymon i Ryczek Krzysztof z kl. VII, zajęli 3 miejsce i zdobyli brązowe medale. Gratulujemy!

Opracował: Jerzy Dąbrowa