28/09/2022
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego  w Gruszowie Wielkim
KONCERT ŻYCZEŃ DLA NAUCZYCIELI
KONCERT ŻYCZEŃ DLA NAUCZYCIELI

Uroczysta akademia zorganizowana w naszej Szkole z okazji Dnia Edukacji Narodowej przybrała w tym roku formę koncertu życzeń. Poprzedziły ją słowa goszczącego u nas Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej pana Krzysztofa Kaczmarskiego, który w swoim adresie do dyrekcji szkoły i grona pedagogicznego podziękował za  pracę dydaktyczno-wychowawczą,  życzył sukcesów w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz wytrwałości w codziennym   udoskonalaniu procesu edukacji. W wystąpieniu pana dyrektora  Marcina Jarzwieca również nie zabrakło podziękowań i życzeń skierowanych do wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły, w których docenił ich starania w dążeniu do  właściwego funkcjonowania szkoły oraz uzyskiwaniu jak najlepszych  wyników nauczania.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, która była wyrazem uczniowskich podziękowań i sympatii. Przekazywane z humorem i kulturą życzenia przeplatane były starannie dobranymi utworami muzycznymi. Każdy pracownik szkoły otrzymał od uczniów „ciepłe słowo” doprawione szczyptą uśmiechu i uczniowskiej spostrzegawczości.

Dopełnieniem uroczystości były wręczone przez uczniów symboliczne upominki wraz z życzeniami.

Uświetnienie Dnia Edukacji Narodowej w naszej Szkole zawdzięczamy uczniom, którzy przygotowali akademię pod kierunkiem p. B. Kogut, p. A. Więcek oraz p. Katarzyny Partyńskiej – autorki dekoracji.

Opracowała: Barbara Kogut

<galeria>

admin dnia 16/10/2019
Drukuj
Dziennik elektroniczny
Office 365
Bezpieczna szkoła
eTwinning w naszej szkole
Na facebooku
Świadomi swoich pasji
Równaj w górę
Przetargi
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jadłospis
Oferta Edukacyjna
ePrzedszkole
Na Pożółkłej Fotografii
Przegląd Talentów
Nasze Osiągnięcia
Nasze Prace
TOP
RSS