30/09/2022
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego  w Gruszowie Wielkim
Radosny promień Świąt Wielkanocnych
Radosny promień Świąt Wielkanocnych

Wszyscy oczekujemy Świat Wielkanocnych, które niosą ze sobą nadzieję i radość związaną ze zmartwychwstaniem Jezusa. Radosne promienie nadchodzących Świąt Wielkanocnych nasi uczniowie zanieśli dla pensjonariuszy Hospicjum i Domu Opieki Społecznej im. Św. Brata Alberta w Dąbrowie Tarnowskiej. Aby wprowadzić radosny nastrój świąteczny, uczniowie przygotowali dla pensjonariuszy krótki występ obrazujący ludowe zwyczaje związane z Wielkanocą. Nie zabrakło więc strojów regionalnych, kogucika, pisanek, palm, dźwięku skrzypiec i namiastki śmigusa - dyngusa.

Uczniowie zabrali ze sobą dla przebywających w Domu Opieki Społecznej upominki, które z serca ofiarowała nasza społeczność szkolna. Od pensjonariuszy, dyrekcji i personelu otrzymaliśmy w zamian serdeczny uśmiech i słowa podziękowania.

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Gruszowie Wielkim również kierują słowa podziękowania dla dyrekcji i personelu Hospicjum i Domu Opieki Społecznej im. Św. Brata Alberta w Dąbrowie Tarnowskiej za serdeczne przyjecie oraz możliwość przekazania jego mieszkańcom „Radosnych promieni Świat Wielkanocnych”.

Zapraszamy do galerii.

admin dnia 05/04/2013
Drukuj
Dziennik elektroniczny
Office 365
Bezpieczna szkoła
eTwinning w naszej szkole
Na facebooku
Świadomi swoich pasji
Równaj w górę
Przetargi
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jadłospis
Oferta Edukacyjna
ePrzedszkole
Na Pożółkłej Fotografii
Przegląd Talentów
Nasze Osiągnięcia
Nasze Prace
TOP
RSS