19/10/2019
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gruszowie Wielkim
V BIEG PATRONA - RAZEM DLA NIEPODLEGŁEJ
V BIEG PATRONA - RAZEM DLA NIEPODLEGŁEJ

W środę 30 maja 2018 r. nasza szkoła gościła uczestników V Biegu Patrona Szkoły, który w tym roku dedykowany był również Jubileuszowi 100 - lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. W ten sposób włączyliśmy się na sportowo w realizację Międzyszkolnego Projektu Edukacyjnego „ Razem dla Niepodległej”, w  którym uczestniczymy razem ze Szkołą Podstawową w Nieczajnie Górnej i  Smęgorzowie. W biegu wzięło udział ogółem 90 uczniów z  3 szkół: Gruszowa Wielkiego, Nieczajny Górnej i Laskówki Chorąskiej w 10 kategoriach wiekowych na dystansach: 100 m, 150m, 200 m, 400 m, 600 m i 800 m.

Końcowe wyniki rywalizacji w poszczególnych kategoriach wiekowych:

5 –latki dziewczęta

  1. Dworak Wiktoria                              Gruszów Wielki
  2. Kułaga Julia                                    Gruszów Wielki
  3. Dynak Magdalena                            Gruszów Wielki

5 –latki chłopcy

  1. Kuta Kamil                                       Gruszów Wielki
  2. Wójcik Jakub                                    Gruszów Wielki
  3. Kupiec Jakub                                    Gruszów Wielki

Klasa „O” dziewczęta

  1. Sztyler Anna                                     Gruszów Wielki
  2. Szwajkosz Zofia                                 Gruszów Wielki
  3. Bąk Natalia                                       Gruszów Wielki

Klasa „O” chłopcy

  1. Zych Michał                                      Gruszów Wielki
  2. Kaczocha Filip                                    Gruszów Wielki
  3. Ciećko Konrad                                   Gruszów Wielki

Klasa I  dziewczęta

  1. Pikul Klaudia                                      Laskówka Chorąska
  2. Kawa Julia                                         Gruszów Wielki
  3. Nowak Daria                                      Nieczajna Górna

Klasa I  chłopcy

  1. Wójcik Wojciech                                 Gruszów Wielki
  2. Łachut Łukasz                                    Nieczajna Górna
  3. Janas Jan                                          Gruszów Wielki

Klasa II  dziewczęta

  1. Zbierzkowska Maja                             Gruszów Wielki
  2. Michalczyk Oliwia                                Gruszów Wielki
  3. Wąż Kamila                                      Nieczajna Górna

Klasa II  chłopcy

  1. Kot Wiktor                                       Nieczajna Górna
  2. Banas Filip                                       Gruszów Wielki
  3. Banaś Marek                                    Nieczajna Górna

Klasa III dziewczęta

  1. Puła Julia                                         Nieczajna Górna
  2. Kmieć Agnieszka                               Nieczajna Górna
  3. Kijak Natalia                                     Nieczajna Górna

Klasa III chłopcy

  1. Gagatek Karol                                  Gruszów Wielki
  2. Pikul Tobiasz                                    Nieczajna Górna
  3. Sadko Patryk                                   Nieczajna Górna

Klasa IV dziewczęta

  1. Malinowska Marika                            Laskówka Chorąska
  2. Miękina Aleksandra                            Laskówka Chorąska
  3. Puła Roksana                                  Nieczajna Górna             

Klasa IV chłopcy

  1. Cur Dawid                                        Gruszów Wielki
  2. Stępnik Tomasz                                Gruszów Wielki
  3. Bieś Krzysztof                                   Laskówka Chorąska                       

Klasa V dziewczęta

  1. Kmieć Gabriela                                Nieczajna Górna
  2. Węgiel Gabriela                                Gruszów Wielki
  3. Siewierska Patrycja                           Nieczajna Górna

Klasa V chłopcy

  1. Machaj Adrian                                  Nieczajna Górna
  2. Kawa Dawid                                     Nieczajna Górna
  3. Szwajkosz Stanisław                          Nieczajna Górna

Klasa VI dziewczęta

  1. Kijak Natalia                                      Nieczajna Górna
  2. Banas Sylwia                                     Gruszów Wielki
  3. Banas Eliza                                       Gruszów Wielki

Klasa VI chłopcy

  1. Wójcik Michał                                     Nieczajna Górna
  2. Zbierzkowski Szymon                           Gruszów Wielki
  3. Początek Adrian                                  Nieczajna Górna

Klasa VII dziewczęta

  1. Wójcik Karolina                                     Gruszów Wielki
  2. Cur Justyna                                         Gruszów Wielki
  3. Trela Klaudia                                        Gruszów Wielki

Klasa VII chłopcy

  1. Żelazny Maciej                                      Gruszów Wielki
  2. Kowal Kamil                                          Nieczajna Górna

Gimnazjum chłopcy

  1. Kozaczka Tomasz                                  Gruszów Wielki
  2. Ryczek Marcin                                       Gruszów Wielki

Nasi uczniowie zdobyli łącznie 31 medali: 11 złotych, 13 srebrnych i 7 brązowych. Gratulujemy!

Opracował: Jerzy Dąbrowa

<galeria>

admin dnia 12/06/2018
Drukuj
Dziennik elektroniczny
Bezpieczna szkoła
Na facebooku
Świadomi swoich pasji
Równaj w górę
Przetargi
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
TOP
RSS