30/09/2022
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego  w Gruszowie Wielkim
Tym, którzy prowadzą nas do źródeł wiedzy...
Tym, którzy prowadzą nas do źródeł wiedzy...

Myśl przewodnia akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej wynikała z charakteru części artystycznej, która w tym roku szkolnym przybrała formę teleturnieju ‘Jeden z dziesięciu’. W postać Tadeusza Sznuka wcielił się uczeń klasy VI, Szymon Zbierzkowski, który do uczestników konkursu kierował pytania będące sprawdzianem ich wiedzy ogólnej, jak również znajomości problemów i zwyczajów panujących w naszej szkole. W oryginalne tło uroczystości wplecione zostały utwory muzyczne oraz taniec w wykonaniu klasy II Szkoły Podstawowej stanowiące  podziękowanie za trud i wysiłek włożony przez nauczycieli w kształtowanie uczniowskich postaw.

Część artystyczną poprzedziło wystąpienie pana dyrektora szkoły Marcina Jarzwieca, w którym nie zabrakło życzeń i podziękowań skierowanych  do wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły, będących  wyrazem docenienia ich starań w celu  właściwego funkcjonowania szkoły oraz uzyskiwania jak najlepszych  wyników nauczania. Do życzeń przyłączył się również goszczący u nas Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej pan Krzysztof Kaczmarski, który wręczył Nagrodę Burmistrza panu dyrektorowi Marcinowi Jarzwiecowi, a spośród grona nauczycielskiego uhonorował w tym roku Nagrodą Burmistrza  panią Ewę Kijowską i panią Iwonę Tańską.

Dopełnieniem uroczystości były wręczone przez uczniów ‘papierowe torty’ z niespodzianką w środku wraz z życzeniami.

Uświetnienie Dnia Edukacji Narodowej w naszej Szkole zawdzięczamy uczniom, którzy przygotowali akademię pod kierunkiem p. B. Kogut, p. E. Kijowskiej i p. Roberta Pacześniowskiego, a szczególnego charakteru dodała jej  wspaniała,  jak zawsze, oprawa muzyczna przygotowana pod kierunkiem p. L. Krzanowskiej.

Opracowała: Barbara Kogut

 <galeria>

admin dnia 17/10/2017
Drukuj
Dziennik elektroniczny
Office 365
Bezpieczna szkoła
eTwinning w naszej szkole
Na facebooku
Świadomi swoich pasji
Równaj w górę
Przetargi
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jadłospis
Oferta Edukacyjna
ePrzedszkole
Na Pożółkłej Fotografii
Przegląd Talentów
Nasze Osiągnięcia
Nasze Prace
TOP
RSS