01/10/2022
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego  w Gruszowie Wielkim
Piknik rodzinny !
Piknik rodzinny !

19 czerwca na placu szkolnym odbył się Piknik Rodzinny. Zabawę rozpoczęli uczniowie klas I-III wspaniałym występem dla rodziców. Widzowie usłyszeli piękne wiersze i piosenki przygotowane przez przedszkolaków i ich starszych kolegów z klasy  pierwszej i drugiej. Trzecioklasiści zaprezentowali scenki z życia rodzinnego zatytułowane „ Rozmowy mam” i „Nasi biedni tatusiowie” .Każda mamusia otrzymała bukiet kwiatów i serduszko – symbole wdzięczności i miłości.

Następnie wszyscy udali się na plac szkolny, gdzie mogli wybierać wśród wielu atrakcji. Najbardziej oblegane były ogromna zjeżdżalnia i dmuchany zamek. W przerwie maluchy próbowały cukrowej waty, kosztowały też słodkich pyszności przygotowanych przez rodziców. Mamy upiekły wspaniałe ciasta i ciasteczka. Nie mogło zabraknąć tradycyjnych kiełbasek pieczonych na grilu.  Dodatkowym, kolorowym urozmaiceniem niedzielnego popołudnia było malowanie twarzy.

Starsi uczniowie brali udział w licznych konkursach i quizach. Trzeba było wykazać się umiejętnościami tanecznymi, wokalnymi, wiedzą sportową i zręcznościową. Zwycięzcy stanęli na podium. Medale wręczył uroczyście dyrektor szkoły, pan Marcin Jarzwiec.

Można było też spróbować swoich sił w „Zumbie ”prowadzonej przez profesjonalne instruktorki. Uczestnicy spotkania korzystali z porad dietetyka. Pani Aleksandra Czochara promowała zdrowy styl życia i zachęcała do większej aktywności fizycznej. Okazją do tego były liczne konkurencje sportowe przygotowane dla dzieci i rodziców.

Wspaniała pogoda ,zaangażowanie dyrekcji szkoły, grona pedagogicznego, rodziców i uczniów sprawiły, że piknik na długo pozostanie w pamięci wszystkich.

<galeria>

admin dnia 23/06/2016
Drukuj
Dziennik elektroniczny
Office 365
Bezpieczna szkoła
eTwinning w naszej szkole
Na facebooku
Świadomi swoich pasji
Równaj w górę
Przetargi
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Jadłospis
Oferta Edukacyjna
ePrzedszkole
Na Pożółkłej Fotografii
Przegląd Talentów
Nasze Osiągnięcia
Nasze Prace
TOP
RSS