22/10/2019
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gruszowie Wielkim
BAŚNIOWY DZIEŃ BABCI I DZIADKA
BAŚNIOWY DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dzień Babci i Dziadka to jedna z uroczystości,która na stałe wpisała się w repertuar  naszej szkoły, a organizatorami są dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas  I-III wraz z wychowawcami p. Teresą Fryz ,p. Alicją Kawa, p. Dorotą Bzduła i p. Leokadią Parkosz.  

W tym roku ta miła uroczystość odbyła się 15 stycznia. Zgromadzonych licznie seniorów powitała pani wicedyrektor D. Bzduła, składając serdeczne życzenia z okazji ich święta. Dzieci z oddziału przedszkolnego zaprezentowały program artystyczny, który obejmował piękne wiersze o miłości i wdzięczności do dziadków, którzy bezinteresownie poświęcają im swój czas.

Następnie  goście obejrzeli ,,Bajkowe Jasełka’’ wykonane przez dzieci z klas młodszych.  Babcie i dziadkowie podziwiali swoje pociechy odgrywające postacie z bajek i baśni, których rolą było przekazanie wartości  chrześcijańskich. Na przedstawieniu nie zabrakło również pięknie zagranych i śpiewanych tradycyjnych kolęd i pastorałek przygotowanych pod kierunkiem p. Lucyny Krzanowskiej.

Po odśpiewaniu ,,100 lat’’ dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki i upominki wyrażając w ten sposób swoją wdzięczność za trud włożony w ich wychowanie.

Szczególne podziękowania należy skierować do rodziców, którzy chętnie włączyli się w przygotowanie  tej uroczystości. Spotkanie upłynęło w miłej i życzliwej atmosferze.

admin dnia 19/01/2016
Drukuj
Dziennik elektroniczny
Bezpieczna szkoła
Na facebooku
Świadomi swoich pasji
Równaj w górę
Przetargi
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
TOP
RSS