04/12/2016
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gruszowie Wielkim
I miejsce w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Religijnej
I miejsce w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Religijnej

W piątek 25 listopada 2016 r. odbył się IV  Powiatowy Przegląd Piosenki Religijnej zorganizowany przez PSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej,  a przeprowadzony w DDK.

Uczniowie naszej szkoły w składzie: Nikola Gancarz, Joanna Frączek, Aleksandra Węgiel, Wiktoria i Bartłomiej Węgiel oraz Bartłomiej Szczebak wykonali utwór ‘Panu Naszemu’ i zajęli I miejsce.

Gratulujemy zespołowi i zyczymy dalszych sukcesów!

<galeria>

admin dnia 02/12/2016
Drukuj
Zabawa Andrzejkowa
Zabawa Andrzejkowa

24  listopada­­­ odbyła się    zabawa andrzejkowa dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Zakończenie okresu „ tanecznych szaleństw” obejmowało nie tylko zabawę przy muzyce, ale również udział w przygotowanych przez nauczycieli i uczniów wróżbach.

 Zabawa   andrzejkowa była okazją  do przyjęcia pierwszoklasistów w poczet uczniów gimnazjum.       Zostali oni poddani „zabiegom hartującym silna wolę”,  które miały słodki i kwaśny smak. „ Chrzest bojowy” przeszli  bardzo dzielnie i stali się w ten sposób pełnoprawnymi uczniami Publicznego Gimnazjum nr 3 w Gruszowie Wielkim.

 Było to „ostatnie szaleństwo” przed zbliżającym się wielkimi krokami końcem I semestru nauki. Na kolejną taką imprezę przyjdzie  uczniom  zaczekać dwa miesiące.

<galeria>

admin dnia 02/12/2016
Drukuj
INFORMACJA
INFORMACJA

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że od 1 grudnia 2016 roku można składać wnioski o dożywianie dzieci na okres od 01.01.2017r. do 24.06.2017r.

Do wniosku należy dołączyć załączniki potwierdzające uzyskany dochód netto za ostatni miesiąc kalendarzowy ( w tym przypadku listopad 2016r.)

 

admin dnia 23/11/2016
Drukuj
Spotkanie wywiadowcze
Spotkanie wywiadowcze

Dnia 23.11.2016  odbędzie się  zebranie z rodzicami.

                        Godziny zebrania:

                        godz. 16.00:  PSP

                        godz. 17.00:  PG


admin dnia 19/11/2016
Drukuj
98. Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę
98. Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę

14 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia pod hasłem 'Zbyt dumni, by żyć w niewoli'.która upamiętniła 98. rocznicę Odzyskania przez Polskę NIEPODLEGŁOŚCI.

Akademia była refleksją nad historią i współczesnością naszej Ojczyzny. Uczniowie poznali wydarzenia, które doprowadziły do utraty niepodległości oraz okoliczności jej odzyskania. Wysłuchali wierszy i polskich pieśni patriotycznych, w których jak w lustrze odbiły się losy polskiego narodu.

Tło historyczne, dobór wierszy i fragmenty kronik opracowała p. Joanna Płaneta, która wykonała też okolicznościową dekorację. Oprawę muzyczną przygotowała p. Lucyna Krzanowska. Cały montaż słowno-muzyczny przedstawili uczniowie klasy IIIA gimnazjum oraz chór szkolny.

<galeria>

admin dnia 16/11/2016
Drukuj
Sukces Patrycji!
Sukces Patrycji!
9 listopada nasze uczennice: Karolina Król i Patrycja Piasecka, uczestniczyły w recytatorskich zmaganiach "OD NIEPODLEGŁOŚCI DO NIEPODLEGŁOŚCI" . Organizatorami konkursu są: Urząd Gminy w Radgoszczy, Gminna Biblioteka w Radgoszczy, Powiatowa Biblioteka Publiczna w Brniu i Dąbrowski Dom Kultury.
Uczennica naszego gimnazjum, Patrycja Piasecka,  zajęła wysokie drugie miejsce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
admin dnia 16/11/2016
Drukuj
Dzień Ziemniaka
Dzień Ziemniaka

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Gruszowie Wielkim kolejny już raz udowodnili, że jesień to bardzo wesoła pora roku. W czwartkowe popołudnie szkolne korytarze pełne były kolorowych wróżek i wróżbitów, wszyscy zgodnie przygotowywali najsmaczniejsze i najzdrowsze ziemniaczane danie i najpiękniejsze warzywne ludziki. Uczniowie starszych klas próbowali zaczarować smutną, jesienną pogodę najpiękniejszym tańcem. Do wspólnej zabawy przyłączyli się rodzice, którzy brali udział w konkursie obierania ziemniaków na czas.Wszyscy mieli okazję podziwiania wystawy warzyw i owoców z gruszowskich sadów i ogrodów warzywnych. Smak gruszek, jabłek i orzechów włoskich okazał się doskonały.  Na koniec dzieci otrzymały dyplomy i słodkie upominki. Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc i  wspólną zabawę.

<galeria>

admin dnia 30/10/2016
Drukuj
Dziennik elektroniczny
Na facebooku
Świadomi swoich pasji
Równaj w górę
Szkoła Filialna w Sutkowie
Przetargi
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
TOP
RSS